Yhteystiedot

Fennovet Oy 

Aleksis Kiven katu 52-54, 00510 Helsinki
Varmistathan ennen saapumista, että joku meistä on toimistolla.

Keskuksen puhelinnumero: 09 7745 4819
Vastaamme puheluihin ma-pe klo 8-17.

Koulutuksiin ja verkkokauppaan liittyvien asioiden sähköpostiosoite: fennovet@fennovet.fi
Tilipalvelun sähköpostiosoite: tilipalvelu@fennovet.fi
Kongressipalvelun sähköpostiosoite: congress@fennovet.fi

Samassa toimistossa: Suomen Eläinlääkäriliitto

 

Toimiston väki

Juoksevan hallinnon hoito. Fennovetin omistajan, Suomen Eläinlääkäriliiton, toiminnanjohtaja.

Karola Baran

Toimitusjohtaja

045 720 0667

karola.baran@sell.fi

Sanna Hokkanen

Kirjanpitäjä

+358 40 556 6088

sanna.hokkanen@fennovet.fi

Koulutukset (tuotantoeläimet), Koulutuskalenteri, SELL Koulutusvaliokunta, Eläinlääkäripäivien tieteellinen ohjelma, Tietosuojavastaava

Outi Hälli

Koulutussuunnittelija

+358 50 400 5710

outi.halli@fennovet.fi

Kongressipalvelu, Eläinlääkäripäivien koordinaattori ja näyttelyvastaava

Tiina Karenius

Varatoimitusjohtaja, myynti- ja markkinointipäällikkö

+358 9 7745 4814

tiina.karenius@fennovet.fi

Ida Korolainen

Talouspäällikkö, KLT-kirjanpitäjä

+358 40 5725 383

ida.korolainen@fennovet.fi

Koulutukset

Raija Korolainen

Koulutussuunnittelija

+358 9 7745 4816

raija.korolainen@fennovet.fi

Chrissie Matikainen

Kirjanpitäjä

+358 44 703 6035

chrissie.matikainen@fennovet.fi

Koulutukset (pieneläimet) Parhaiten tavoitettavissa tiistaisin ja perjantaisin

Kaisa Mikkonen

Koulutussuunnittelija

+358 9 7745 4818

kaisa.mikkonen@fennovet.fi

Ilmoittautumiset ja tilaukset. Laskutus.

Sanna Mikkonen

Toimistotyöntekijä

+358 9 7745 4823

sanna.mikkonen@fennovet.fi

Tanja Mustonen

Kirjanpitäjä

+358 40 653 9139

tanja.mustonen@fennovet.fi

Eläintenhoitajaseminaari, Fennovetin uutiskirjeet, Fennovetin ja Eläinlääkäripäivien verkkosivut, Eläinlääkärilehden mainosmyynti, Eläinlääkäripäivien näytteilleasettajaluettelo

Minna Partanen

Koulutussihteeri

+358 9 7745 4847

minna.partanen@fennovet.fi

Laskutustiedot

Ostolaskut verkkolaskuina:

Fennovet Oy
Y-tunnus: 1074038-7
Verkkolaskuosoite: 003710740387
Välittäjän tunnus: 003723327487
Välittäjä: Apix

Koska verkkolasku säästää työtä ja vähentää laskun käsittelykustannuksia, toivomme jatkossa saavamme laskunne sähköisessä muodossa verkkolaskuina.

Mikäli et voi lähettää laskua verkkolaskuna, voit lähettää sen meille skannauspalveluosoitteeseemme:
Fennovet Oy
@003710740387@
PL 1000
00781 Helsinki

Tai pdf-tiedostona sähköpostilla osoitteeseen:
FI10740387@scan.emce365.fi

Ostolaskut paperilaskuina:

Fennovet Oy
Aleksis Kiven katu 52-54
00510 Helsinki

 

Fennovetin hallitus

Kokoontuu vähintään kaksi kertaa vuodessa. Hallitus 2022-2023:

Markus Kiili (puheenjohtaja)
Annica Hirvi
Paula Kinnunen
Riikka Åberg
Hanna Lindholm (varajäsen)
 

Uutiskirje