Yhteystiedot

Fennovet Oy 

Aleksis Kiven katu 52-54, 00510 Helsinki
Puh. 09 7745 4819
fennovet@fennovet.fi

Samassa toimistossa:

Suomen Eläinlääkäriliitto
Tilipalvelu Elli Oy

 

Toimiston väki

Karola Baran

Toimitusjohtaja

045 720 0667

karola.baran@sell.fi

Koulutukset, Koulutuskalenteri, SELL Koulutusvaliokunta, Eläinlääkäripäivien tieteellinen ohjelma

Outi Hälli

Koulutussuunnittelija

+358 50 400 5710

outi.halli@fennovet.fi

Näyttelyt, kongressipalvelu, verkkokaupan tuotteet, apteekin eläinlääkintä -koulutukset

Tiina Karenius

Myynti- ja markkinointipäällikkö, varatoimitusjohtaja

+358 9 7745 4814

tiina.karenius@fennovet.fi

Koulutukset

Raija Korolainen

Koulutussuunnittelija

+358 9 7745 4816

raija.korolainen@fennovet.fi

Koulutukset

Hanna Koskinen

Koulutussuunnitelija

+358977454818

hanna.koskinen@fennovet.fi

Ilmoittautumiset ja tilaukset. Laskutus.

Sanna Mikkonen

toimistotyöntekijä

+358 9 7745 4823

sanna.mikkonen@fennovet.fi

Koulutukset, Eläintenhoitajaseminaari, Eläinlääkärilehden mainosmyynti

Minna Partanen

Koulutussihteeri

+358 9 7745 4847

minna.partanen@fennovet.fi

Tilaukset, tiedustelut ja ilmoittautumiset. Vastaamme puheluihin ma-to klo 8-16 ja pe klo 8-12. Fennovet@fennovet.fi -postilaatikon viestejä lukee koko toimiston väki. Varmistathan ennen tilauksen noutoa, että joku meistä on toimistolla.

Toimisto
+358 9 7745 4819

fennovet@fennovet.fi

Laskutustiedot

Ostolaskut verkkolaskuina:

Fennovet Oy
Verkkolaskuosoite: 003710740387
Operaattori/välittäjätunnus: BAWCFI22

Ostolaskut paperilaskuina:

Fennovet Oy
Aleksis Kiven katu 52-54
00510 Helsinki

Y-tunnus: 1074038-7

Fennovetin hallitus

Kokoontuu vähintään kaksi kertaa vuodessa. Hallitus 2021-2022:

Markus Kiili (puheenjohtaja)
Annica Hirvi
Paula Kinnunen
Janne Lundén
Hanna Lindholm (varajäsen)
 

Uutiskirje