Yhteystiedot

Fennovet Oy 

Aleksis Kiven katu 52-54, 00510 Helsinki
Puh. 09 7745 4819
fennovet@fennovet.fi

Samassa toimistossa:

Suomen Eläinlääkäriliitto
Tilipalvelu Elli Oy

 

Toimiston väki

Ann-Mari Hella

Assistentti

09-77454847

ann-mari.hella@fennovet.fi

Koulutukset, Koulutuskalenteri, SELL Koulutusvaliokunta, Eläinlääkäripäivien tieteellinen ohjelma

Outi Hälli

Koulutussuunnittelija

+358 50 400 5710

outi.halli@fennovet.fi

Näyttelyt, kongressipalvelu, verkkokaupan tuotteet, apteekin eläinlääkintä -koulutukset, Eläinlääkärilehden mainosmyynti

Tiina Karenius

Myynti- ja markkinointipäällikkö

+358 40 745 6457

tiina.karenius@fennovet.fi

Koulutukset, Eläinlääkäripäivät, Kongressipalvelut, NEEC silmäkoulutus, Nordic Continuing Education

Raija Korolainen

Toimitusjohtaja

+358 9 7745 4816

raija.korolainen@fennovet.fi

Ilmoittautumiset ja tilaukset

Sanna Mikkonen

toimistotyöntekijä

+358 9 7745 4823

sanna.mikkonen@fennovet.fi

Pirkko Nousiainen

Talouspäällikkö

+358 40 559 3871

pirkko.nousiainen@fennovet.fi

Tilaukset, tiedustelut ja ilmoittautumiset koulutuksiin. Toimisto on avoinna arkisin klo 9-16. Varmista kuiteinkin ennen tilauksen noutoa, että olemme paikalla. Tätä sähköpostia lukee aina joku meistä loma-aikoinakin.

Toimisto
+358 9 7745 4819

fennovet@fennovet.fi

Laskutustiedot

Ostolaskut verkkolaskuina:

Fennovet Oy
Verkkolaskuosoite: 003710740387
Operaattori/välittäjätunnus: BAWCFI22

Ostolaskut paperilaskuina:

Fennovet Oy
Aleksis Kiven katu 52-54
00510 Helsinki

Y-tunnus: 1074038-7

Fennovetin hallitus

Kokoontuu vähintään kaksi kertaa vuodessa.

Hallitus 2018-2019:

Sointu Jalkanen

Riikka Lasonen

Janne Lundén

Seppo Saari

Kati Vainio

Uutiskirje